Warning: Illegal string offset 'mailchimpintegration' in /home/neselibebek/public_html/classes/Hook.php on line 554

Notice: Array to string conversion in /home/neselibebek/public_html/classes/Hook.php on line 554

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/neselibebek/public_html/classes/Hook.php:554) in /home/neselibebek/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1000

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/neselibebek/public_html/classes/Hook.php:554) in /home/neselibebek/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1001
Sipariş Ve Teslimat - Neşelibebek Giyim

Kargo ücreti ne kadar?

Kargolarımız Türkiye'nin her iline Aras Kargo ve PTT kargo firması ile gönderilmektedir. Aras Kargo ile yapılan tüm gönderilerde 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir, 100 TL altındaki siparişleriniz için 5.99 TL'dir. Kapıda ödeme hizmetini kullanmak isteyen müşterilerimiz için gönderim bedeli ek 5.99 TL dir

Yurtdışı/KKTC Siparişleri

Yurtdışına ve KKTC ye sipariş yollanmaktadır. Kargo ücreti paketin büyüklüğüne ve hangi ülkeden yapıldığına göre farklılık gösterir.PTT kargo ile gönderilmektedir.

Kapıda Ödeme

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı 5.99 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. Bu ödeme seçeneğinde ödemenizi nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. Anlaşmalı Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarına fatura tutarı ödemesi yapmayınız.Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.

Hediye göndermek istiyorum. Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim?

neselibebek.net'de verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte fatura ise bilahare fatura adresinize postalanmaktadır. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında 'Fatura ve Teslimat adresi farklı' seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

Hafta Sonun Siparişleri

Cuma günü öğle 16.00'dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 16.00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş İptali

Neşelibebek stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutmaktadır. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Neşelibebek sorumlu tutulamaz.

Teslimat sonrasında orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Hataları

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

Stok

Firmamız ofis mağazacılığı değil gerçek mağaza ve stoklarına dayalı bir sanal mağazacılık çalışması içerisinde de olsa tüm ürünler stoklarımızda bulunmamaktadır. Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu yada tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Teslimat Süresi

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 2-4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.