Hakkımızda

Neva Köprülü Neşelibebek Giyim ve Aksesuar, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir firmadır. NeşeliBebek 05.11.2009’da Edirne’de, kadın girişimci olan Neva Köprülü tarafından Şahıs firması olarak faaliyete geçmiştir. (VD: KIRKPINAR TC: 33022397964)

Türk Patent Enstitüsünde, Neşelibebek markası 26/09/2013 tarihinde tescil edilmiştir.

NeşeliBebek, kaliteli ürünleri ve kaliteli markaları en uygun fiyatlarla müşterilerine, en iyi hizmet kalitesiyle sağlamayı, müşterilerine özel olmanın farkını yaşatmayı hedeflemektedir.Kullanim kolaylığı ve bebek sağlığına uygunluğu ile bilinçli annelerin tercihi olmayı hedeflemektedir.

Teknolojiyi ve yenilikleri takip edip, ürünlerin kaliteli ve farklı çizgiye sahip olmasını sağlayarak, önce Türkiye'de, daha sonra tüm dünyada perakende zincirleri ve e-ticaret siteleri ile tüketiciye kaliteli hizmet vermek ana amaçları arasındadır.

Neşelibebek Edirne’de 100m2 mağazası ve e-ticaret kanallarını, pazar yerlerini de aktif kullanarak satış yapmaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Neşelibebek Giyim ve Aksesuar, Mithatpaşa Mah No:12 Alipaşa Çarşısı Arkası Merkez/Edirne

Telefon: 0 284 214 40 01

E-Posta:satis@neselibebek.net

Trendyol_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebek   Hepsiburada_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebeknet   n11_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebeknet   GittiGidiyor_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebeknet.png   Amazon_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebeknet   ciceksepeti_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebeknet.png   Aliexpress_Alisveris_Moda_Sitesi_Neselibebeknet.png

instagram_neselibebeknet   facebook neselibebeknet   youtube neselibebeknet   whatsapp neselibebetnet   twitter neselibebeknet    linkedin neselibebeknet   google neselibebeknet

Türkiye ve Ortadoğu Özel Alışveriş Kulubü sitelerinde, bebe ürünleri tedarikçiliği yapmış ve halen aktif olan sitelerde yapmaya devam etmektedir.

www.markafoni.com, www.morhipo.com, kids.limango.com.tr, www.daybuyday.com, www.unnado.com, www.minimoy.com, butikbebe.com, trendyol.com, vipdükkan.com, evim.net, markavip.com, sukar.com, 1v1y.com

Ülker Continental Confectionery Company , Avea firmalarında gibi kurumsal firmalarda stand açma ve yeni doğum yapmış çalışanlarına hediye edilmek üzere 10-15 arası ürün içeren hediye sepeti seti tedarikçiliği yapmaktadır.

Ana Faaliyet Kodu Ve Adi: 477101-belirli bir mala tahsis edilmis magazalarda bebek ve çocuk giyim esyasi perakende ticareti (bebek iç giyim esyalari dahil)